KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409039
nr 1440 9039
Louis Dubois, Signerad, interiör. Olja på duk, 42x73, yttermått inklusive ram: 51x82 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:22:59
300 kr